Food Friends – yra įsipareigoję gerbti ir saugoti Jūsų privatumą. Prašome perskaityti šią privatumo politiką, kuria Mes visada vadovaujamės rinkdami ir naudodami Jūsų duomenis. Siekiame pateikti informaciją kaip galima aiškiau, bet jei iškiltų papildomų klausimų – prašome kreiptis adresu info@foodfriends.lt.

Kas mes esame

Mūsų svetainės adresas: https://foodfriends.lt.

Esame mažoji bendrija “MB MOJU”
Įmonės kodas: 305175017
Rgistracijos adresas: Raudondvario pl. 190A-31, LT-47150 Kaunas
Kontaktinis el. paštas duomenų apsaugos klausimais: info@foodfriends.lt

 

Kokius duomenis mes renkame ir kodėl

Komentarai ir formos

Siekdami tinkamai atsakyti ir sureaguoti į Jūsų užklausą Mes prašome pateikti šiuos duomenis: vardas ir el. paštas. Papildomai gauname užklausos aprašymą bei datą.

Slapukai/sausainiukai (ang. Cookies)

Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų tinklapiuose, Jūsų kompiuteryje (ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. “cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Naudodamiesi tinklapiu https://foodfriends.lt sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Kaip išjungti slapukus galite sužinoti čia:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Microsoft Edge

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (85) 271 2804, 279 1445, faks. (85) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

Su kuo dalinamės jūsų duomenimis

Jūsų asmens duomenys gali būti pateikiami valdžios arba teisėsaugoms įstaigoms, pvz., policijai arba priežiūros institucijoms, tačiau tik joms pareikalavus ir tik tada, kai reikalaujama pagal taikomą įstatymą arba siekiant užtikrinti mūsų arba mūsų klientų teises, darbuotojų ir išteklių saugumą.

Kaip ilgai juos saugome

Norint išsaugoti jūsų pasirinkimus, slapukai saugomi jūsų įrenginyje iki 800 dienų nuo jūsų paskutinio apsilankymo. Kai kuriuos slapukus įdiegia trečiųjų šalių žiniasklaidos ir reklamos partneriai bei kiti paslaugų teikėjai.

Kokios jūsų teisės

Kai mes turime arba tvarkome jūsų asmens duomenis, jūs turite šias teises:

  1. Teisė susipažinti – jūs turite teisę gauti mūsų turimos informacijos apie jus kopiją.
  2. Teisė ištaisyti – jūs turite teisę ištaisyti mūsų turimus duomenis apie jus, jei jie yra netikslūs arba neišsamūs.
  3. Teisė būti užmirštam – tam tikromis aplinkybėmis jūs galite prašyti mūsų ištrinti jūsų duomenis iš mūsų įrašų. Jei mes teisiškai privalome saugoti šią informaciją arba jei tai yra neįmanoma arba nepagrįsta, informacijos nepašalinsime, tačiau saugosime ją tik tiek, kiek reikia, atsižvelgdami į savo duomenų sistemoje nustatytus laiko limitus.
  4. Teisė apriboti tvarkymą – tam tikromis sąlygomis jūs turite teisę apriboti duomenų tvarkymą.
  5. Teisė nesutikti – jūs turite teisę nesutikti su tam tikromis duomenų tvarkymo rūšims, pavyzdžiui, tiesioginės rinkodaros tikslais.

Prieš susisiekdami su mumis, atminkite vieną dalyką. Mūsų interneto svetainėse ir programose gali būti pateikiamos nuorodos į kitas interneto svetaines, kurios mums nepriklauso ir kurių mes nekontroliuojame. Taip gali būti, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos platformos / paslaugos. Mes neatsakome už šių interneto svetainių privatumo politiką, tad jei turite klausimų dėl šių interneto svetainių, turite susisiekti su jomis tiesiogiai. Mes taip pat primygtinai rekomenduojame jums būti atidiems ir skaityti kitų interneto svetainių privatumo politiką, nes labai tikėtina, kad tokios svetainės gali rinkti, saugoti, naudoti ir bendrinti jūsų asmens duomenis.

Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais. Ši privatumo politika įsigalioja nuo 2020 m. liepos 1 d.